Facebook

Fotky a eventy nájdete na našom Facebooku. Staňte sa našimi fanušíkmi! Ďakujeme.

Počasie Opatovská Nová Ves - Svieti.com

1.)  IHRISKO MILITARY PAINTBALL – naše prvé ihrisko
Našim cieľom nebolo vytvorit hocijaké ihrisko, ale ihrisko kt. umožní hráčom využiť svoj spôsob hry, športové či bojové taktiky – obchádzanie protivníka, plíženie alebo iné. Strategicky umiesntené veže pomáhajú tímu určiť polohu nepriateľa, umožňujú kryciu paľbu pre rýchlejší postup spoluhráčov a uľahčujú vizuálnu komunikáciu tímu.
Zároveň má ihrisko miesta kt. navýšia váš adrenalín, kde neviete, čo sa skrýva za rohom. Toto všetko sa však naskytá aj pre pohľad diváka alebo vyradených hráčov, kt. majú úžasný výhľad z veže na okraji ihriska. Ihrisko sa neustále mení a hlavne zväčšuje, nakoľko pribúdajú ďalšie a ďalšie prekážky a bunkre.

ArealDSCN0009DSCN3791ihriskoAreál Opatovská Nová Ves zahŕňa:

  • Paintballové ihrisko s vyhliadkovou vežou
  • Rodinné vinárstvo Ďurík
  • Penzión s ubytovaním
  • Vínnu pivnicu s degustačnou miestnosťou a letnou terasou
  • Rybník s rybárňou a posedením
  • Lukostreľbu
  • Vinohrady obklopujúce celý areál

2.)  AREÁL TREBUŠOVCE – Perfektné miesto na paintball ponúka opustený areál v obci Trebušovce, iba 6 km od nášho ihriska. Rozloha je viac ako 70 000 m2 čo je viac než dosť, väčšinou využívame iba niektoré časti areálu.
Areál je zabezpečený, a obsahuje viacero budov a množstvo zrúcanín, les a bludiska v kríkoch. V tomto areáli sme už odohrali veľkú BIG GAME – MAY DAY, kt. sa bude každoročne opakovať v máji. Ak máte záujem hrať v tomto areáli, je potrebné sa vopred dohodnúť na 0908901453.

MAINMAP MAYDAY

Trebušovce

3.)  BITEVNÉ POLE – Na tejto lúke hrávame Napoleonské vojny – kt. vypadajú asi tak, že obidva tímy stoja v rade oproti sebe a na povel “zamieriť a páľ” strieľajú po jednej guličke. Začína sa z väčšej vzdialenosti ale po každom výstrele sa spravia dva kroky vpred. Zasiahnutí hráči ostávajú ležať až do konca bitky. Že je to obrovská zábava, vám asi nemusím vysvetľovať. Pozrite si fotky:
DSC_1937 DSC_1945

DSC_1932

4.)  LES – Neďaleko nášho ihriska sa nachádza les, kt. je  ako stvorený na paintball a v dobrom počasí, nie je problém do neho vybehnúť aj so zbraňami.

Les Les2

5.)  VAŠE MIESTO – Máte dobré miesto, kde by ste si radi vyskúšali paintball s kamarátmi ? Pre nás to nie je žiadny problém.  Prídeme za vami, kamkoľvek sa dostane auto 🙂
Zároveň môžeme so sebou zobrať aj prenosné prekážky a rozložiť pre vás ihrisko.

Vaše miesto